Problém s veľmi suchou pokožkou? Riešenie sa volá SKIN IN BALANCE


Stále viac ľudí má veľmi suchú pokožku. Symptómy majú širokú škálu, podľa stupňa poškodenia, od pocitov napätia, drsnosť, pálenie až vznik šupiniek, začervenanie a vzniku trhlín. Často spojené so svrbením. Bariérová funkcia pokožky ako ochrany proti vonkajším vplyvom je vtedy porušená. Pokožka je potom náchylnejšia na infekcie a reaguje podráždením na vonkajšie vplyvy. V mimoriadne ťažkých prípadoch môže vzniknúť neurodermatitída alebo atopický ekzém.

Čo spôsobuje poruchy ochrannej funkcie pokožky?
- Nedostatok prirodzených hydratujúcich prvkov
- nedostatok prirodzených lipidov (tukov);
- rôzne telu vlastné faktory;
- vplyv životného prostredia.

Máme pre Vás riešenie: DOLIVA SKIN IN BALANCE


Dôverujte sile prírody
Inovatívna kombinácia účinných látok OLIVOVÝ OLEJ & UREA - s extra vergine – panenským olivovým olejom z Toskánska a hydratujúcim faktorom – ureou
- pokožku intenzívne hydratuje
- upokojuje a vyhladzuje drsnú pokožku a zmierňuje svrbenie
- BEZ farbív
- BEZ silikónových a parafínových olejov
- Účinnosť a znášanlivosť klinicky preukázané
- odporúčajú nemecký dermatológovia

Ideálne spojenie proti príčinám suchej pokožky
Zdravá pokožka potrebuje vlhkosť. Aby ostali zachované pomery hydratácie v pokožky sú nevyhnutné tzv. vodu viažuce faktory. Rovnako však lipidy, ktoré medzi bunkami tvoria akúsi sieť, ktorá udržuje intaktnosť kožnej bariéry, a chránia pred stratou vlhkosti. Výskum medipharma cosmetics je dnes už expertom na poli zdravej a krásnej pokožky s účinkami olivového oleja.

SUCHÁ CITLIVÁ POKOŽKA
Dermatologický hydratačný pleťový krém
Jedinečná kombinácia účinných látok 3% olivového oleja a 5% urey. Kombinácia látok olej vo vode obohatená o pantenol, vitamín B a E drsnú pokožku zjemní a vyhladí.
Dermatologický telový balzam
Jedinečná kombinácia účinných látok 5% olivového oleja a 5% urey hydratuje suchú pokožku, zjemňuje a vyhladzuje. Ošetrujúci telový balzam znovu obnovuje ochranné funkcie pokožky a udržuje hydratáciu.

VEĽMI SUCHÁ, PODRÁŽDENÁ, DRSNÁ POKOŽKA
Dermatologický pleťový krém
Jedinečná kombinácia účinných látok 5% olivového oleja a 5% urey. Kombinácia látok voda v oleji vyhladzuje a regeneruje veľmi suchú, šupinatú a podráždenú pokožku. S extraktom z olivových listov a pantenolom sa pokožka opäť upokojí.
Dermatologický telový krém
Jedinečná kombinácia účinných látok 10% olivového oleja a 10% urey. Intenzívne hydratuje suchú a šupinatú pokožku. Pantenol a extrakt z olivových listov ošetrenie vhodne dopĺňajú. Uvoľňuje podráždenú pokožku.

DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ O SUCHÚ POKOŽKU
Dermatologický sprchový gél
Jedinečná kombinácia účinných látok 3% olivového oleja a 5% urey. Čistí a ošetruje suchú a citlivú pokožku jemne a šetrne.
Dermatologický krém na ruky
Jedinečná kombinácia účinných látok 5% olivového oleja a 3% urey zaručí, že pokožka bude opäť jemná a drsné miesta budú opäť hladké.
Zdroj : http://www.naturprodukt.sk/?clanky&sprava=problem-s-velmi-suchou-pokozkou-riesenie-sa-vola-skin-in-balance
 

Prehľad produktov

Informácie

Novinky e-mailom

Dostávajte novinky, akciové ponuky a ďalšie užitočné informácie o nás e-mailom.

vaša e-mailová adresa nebude zneužitá